کمک بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان کمیته امداد

پرداخت کمک بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان کمیته امداد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پرداخت کمک بلاعوض ساخت مسکن به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

علیرضا تابش در آیین امضای تفاهمنامه احداث 20 هزار مسکن برای مددجویان کمیته امداد امام، اظهار کرد:‌ بر این اساس 20 هزار واحد با امکانات مشترک کمیته امداد و بنیاد مسکن ساخته می‌شود. این تعداد واحد مسکونی برای واجدان شرایط معرفی شده از سوی کمیته امداد ساخته می‌شود.

وی با بیان این‌که وام این واحدها را بنیاد مسکن پرداخت می‌کند، تصریح کرد: برای اجرای این تفاهمنامه کمک‌های فنی، مدیریت، اجرایی و بلاعوض توسط بنیاد مسکن ارائه می‌شود.

وی با اشاره به این‌که کمک بلاعوض برای 2500 واحد 10 میلیارد تومان است که توسط بنیاد مسکن و کمیته امداد تامین می‌شود، افزود: همچنین 6 میلیارد تومان هم به صورت مشترک توسط بنیاد مسکن و کمیته امداد برای تکمیل واحدهای نیمه تمام روستایی تامین می‌شود.

رییس بنیاد مسکن با تاکید بر هم‌افزایی دو نهاد برای حل مسئل مردم، گفت: هدف ما خانه‌دار شدن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) است و این یک هدف مشترک به شمار می‌رود و امیدواریم این کار امروز به خوبی شروع شود.

تابش با تاکید بر این‌که این میزان واحد برای یکسال است، اظهار کرد: سال آینده تفاهمنامه‌ای دیگر را با کمیته امداد با توجه به امکانات تمدید می‌شود.

تاریخ ثبت: 1396/08/03 - 11:22